تور لحظه آخری آفر تور کیش

کبریا سفر تکین

هتل استوایی دبی

جدید ترین برج های لوکس دبی درون خود جنگل‌های استوایی و ساحل دریا که ساخته دست بشر می‌باشد را به رخ می‌کشد!

 

Dubai-Rosemont-Towers-ZAS-Architects-Dubai-1200x1600

 

برویم به سمت دبی سرزمینی که در آنجا شیر ها حیوانات خانگی هستند و سرویس های بهداشتی از طلا ساخته شده وجود دارد و ماموران پلیسی که با لامبورگینی های خود در سطح شهر پرسه میزنند و اکنون بسمت ساخت زیبا ترین سراب صحرا میرود ، هتلیک ه با براورد ارزش ۵۵۰ میلیون دلار که نامش Resemont است و به عنوان اولین ساختمان کره زمین با آب و هوایاستوایی و ۵۷۰۰۰ متر مربع جنگل واقعی می‌باشد . در نقشه این هتل حوضچه های استخر و کافی شاپ با هوای متعددی بهچشم میخورد هوای گلخانه ای آنجا برای بازیافت و استفاده از چگالی مصنوعی خود استفاده میکند و ترکیب آن با ساحل برون شن به مانند یک قصه در خواب و رویاست.

 

Close-up-2.jpgDubai-Rosemont-Towers-ZAS-Architects-Dubai-Close-Up-1200x720

 

یک مجموعه ۱/۱ میلیون متر مربعی با یک جفت آسمان خراش شیشه ای که یکی ۵۳ طبقه برای هتل و دیگری ۵۵ طبقه رای قسمت آپارتمانی آن در نظر گرفته شده . این هتل در منطقه لوکس اتوبان شیخ زاید جای گرفته است گروه مهندسی ZAS مسئولیت طراحی و اجرای آن را بر عهده گرفته دارد و سرمایه گذاری برای ۴۴۸ اتاق هتل ۲۸۰ باب آپارتمان مبله را داشته است .

در آنجا ۲۸۰ هزار متر مربع برای قسمت پرزیدنتال در نظر گرفته شده است که دارای اسپا (مکان های آبدرمانی) ، سونا جکوزی ، اسختر و آبشار مصنوعی را بصورت خصوصی دارد .

این سوییت ها برای اقامت کوتاه مدت و بلند مدت می‌باشد و قابل خریدن نیست.
انتظار میرود افتتاحیه آن در سال ۲۰۱۸ باشد ، این مکان تفریحی دارای استخرهای معلق با کف شیشه ای می‌باشد به علاوه یک خیابان مخصوص بولینکگ و یک کلاب شبانه و مکانی برای انجام بازی های کامپیوتری پیشرفته می‌باشد.

شاید بهترین قسمت آن وجود ربات هایی با کارای بل‌بوی و حمل کننده چمدان در آن می‌باشد.

تهران ، خیابان مفتح شمالی ، چهار راه زهره ، پلاک ۴۰۹ > در نقشه

۰۲۱-۸۸۸۲۲۲۴۹

info@kebriasafar.com

۰۹۳۶-۴۷۸۱۶۴۴